Hakkımızda

2009 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun temizlik çözümleri ve programlar belirleyip, hizmette kalite ve eşitlik ilkelerine bağlı kalmaya öncelik tanımaktır. Sektörde bir şeyleri değiştirebilmek, mutlu müşteriler oluşturabilmek düşüncesiyle yola çıkan firmamızda “kalite ve memnuniyet” odaklı hizmet sunmak değişmez bir unsurdur.

Hedeflerimiz.
Temizlik firmaları arasında en yüksek prestije sahip olmak, Türkiye İzmir Aliağa çapında kurumsal çözümleriyle öne çıkan hizmetler sunmak, temizlik hizmetlerine her bireyin kolayca ulaşmasını sağlayarak her yere hizmet verebilmek, daha sonra da Trkiyenin dört bir yanında büyük çapta hizmet vererek alanında standartları belirleyen otorite olmak firmamızın hedefleri arasındadır.

NEDEN BİZ ?

1-Dürüstlük: Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.

2- Söz Verme: Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.

3- Memnuniyet: Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışmaktadır.

4- Garanti: Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir.

5- Çevre Dostu: Adını verdiği hizmetten alan Aliağa temizlik zararlı kimyasal kullanmaktan kaçınır, geri dönüşümü teşvik eder.

6- Kalite: Firmamız kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.

7- Zaman: Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan her işte kendimizi suçlu addediyoruz.

8- Gizlilik: Tarafınızdan temizlenmesi özellikle istenmediği sürece kapalı eşyaların içini temizlemiyoruz.

9- Teknoloji: Aliağa Temizlik firması olarak teknoloji alanında temizlik sektörü gelişmelerini yakından takip ediyoruz.

10- Personel hakları: Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet edebilmek adına işçiye ölü fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz.

Aliağa Temizlik Farkı
ÖMÜR TEMİZLİK projelerinde istihdam ettiği personelini İş Kanunu, Sosyal Sigortalar Kanunu ve diğer mevzuat hükümlülüklerin harfiyen yerine getirmektedir. SGK bordolarını her ay düzenli olarak müşterilerimize gönderilmektedir. Yıllık İzin ve Hastalık Boşlukları Projede de görevlendirilecek hizmet personelinin, yasal yıllık izin, hastalık vb. nedenleri ile ortaya çıkacak istem dışı boşluklar ÖMÜR TEMİZLİK tarafından iş akışını aksamasına fırsat vermeden geçici olarak personel görevlendirilmektedir. İş ve İşçi Salığı ve İş Emniyeti ÖMÜR TEMİZLİK kendi İş ve İşçi Sağlığı ve İş Emniyeti politikasına göre, projede çalışan personelinin güvenlik ve emniyet uygulamalarını her zaman maksimum dikkat etmektedir. ÖMÜR TEMİZLİK ve çalışanları karşılıklı olarak hizmet sözleşmesi süresince İş ve İş Güvenliği Hukuku’ nun gereklerini tam anlamı ile yerine getirmektedir.